Bible21 - překlad 21. století "Tricot"

Měkká béžová vazba Bible21 z kvalitní imitace kůže se zajímavou strukturou. Bible je nejrozšířenější a nejčtenější knihou v dějinách lidstva. Ať už jde o filosofii, literaturu, výtvarné umění, právo, etiku či politiku, naše civilizace dosud zjevně či skrytě čerpá z biblického poselství. Znát postavy, příběhy a výroky této Knihy knih patří k základům vzdělanosti každého člověka. Překlad 21. století přináší nadčasové poselství Bible v současné, čtivé češtině. Usiluje o maximální věrnost původním hebrejským, aramejským a řeckým textům, zároveň však chce oslovit dnešní čtenáře – ty, kteří jsou zvyklí čerpat z této knihy inspiraci pro každý den, i ty, kteří ji otevírají poprvé.

Vydavatel

Biblion o.s.

Rozměry

Rozměr: 130 x 190 mm, počet stran: 1564, vazba: měkká, šitá, imitace kůže

Zapůjčení

Bibli21 je možné zapůjčit ve vybraných knihovnách.

Zakoupení

Bibli21 je možné zakoupit také u nás. Cena 450,- s DPH.
V případě zájmu nás kontaktujte.

Dodací a platební podmínky
Knihy je možné doručit, ve vybraných částech České a Slovenské republiky, osobně (bez dodatečných poplatků) nebo zaslat poštou (v případě platby předem se účtuje 50,- Kč, v případě dobírky 80,- (poštovné a balné)). Způsob odběru si zvolte sami :-)

Nový internetový obchod
V současnosti připravujeme spuštění zcela nového internetového obchodu, kde bude možné knihy objednat standardní cestou. Máte se na co těšit :-)

Doporučujeme

Facebook

Page generated in 1.2119 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál