Bible21 - překlad 21. století "XLamr"

Speciální vydání Bible21 v pevné vazbě, velký formát, obálka a ilustrace Aleš Lamr, dárkový box. Překlad 21. století přináší nadčasové poselství Bible v současné, čtivé češtině. Usiluje o maximální věrnost původním hebrejským, aramejským a řeckým textům, zároveň však chce oslovit dnešní čtenáře – ty, kteří jsou zvyklí čerpat z této knihy inspiraci pro každý den, i ty, kteří ji otevírají poprvé.

Verze XLamr je tištěna mimořádně velkými písmeny, čímž vychází vstříc čtenářům, kteří mají se čtením menšího písma potíže. Kniha je doplněna 30 celostránkovými perokresbami Aleše Lamra, který je také autorem barevné obálky i grafického návrhu dárkového boxu.

Vydavatel

Biblion o.s.

Rozměry

Rozměr: 162 x 246 mm, počet stran: 2275+30 celostránkových ilustrací, vazba: pevná, kniha v dárkovém boxu

Zapůjčení

Bibli21 je možné zapůjčit ve vybraných knihovnách.

Zakoupení

Bibli21 je možné zakoupit také u nás. Cena 700,- s DPH.
V případě zájmu nás kontaktujte.

Dodací a platební podmínky
Knihy je možné doručit, ve vybraných částech České a Slovenské republiky, osobně (bez dodatečných poplatků) nebo zaslat poštou (v případě platby předem se účtuje 50,- Kč, v případě dobírky 80,- (poštovné a balné)). Způsob odběru si zvolte sami :-)

Nový internetový obchod
V současnosti připravujeme spuštění zcela nového internetového obchodu, kde bude možné knihy objednat standardní cestou. Máte se na co těšit :-)

Doporučujeme

Facebook

Page generated in 1.0567 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál