Bůh Otcem

Můžeme Boha vnímat jako laskavého Otce? Ať už si to uvědomujeme, nebo ne - to, co si myslíme o našich rodičích a co k nim cítíme, ovlivňuje náš osobní pohled na Boha. Vztah s našimi rodiči v dětství, ale i v dospělosti nám utváří představy o Bohu a o tom, jak s námi bude jednat. V tom nejlepším případě nám rodiče alespoň načrtli obraz milujícího Boha. Nedokonalost našich pozemských rodičů však mohla tento obraz značně zkreslit a nechala nás vytvořit si o Bohu velmi pokřivené představy.

To v nás pak způsobilo dezorientaci, rozpačitost, ostražitost a snad i hluboké rány, které podrývají naši důvěru k němu. Tato kniha nabízí nový a podněcující obraz nebeského Otce. Ukazuje na jeho důvěryhodný charakter, jeho stálou přítomnost, jeho nekonečnou lásku. Najdete v ní srovnání různých vzorů rodičovství s Boží dokonalostí. Dovede vás k poznání, díky kterému se budete moci zbavit mylných představ o Bohu a přijmout jeho hřejivé objetí.

Všem nám prospěje, když prozkoumáme kořeny našeho pohledu na Boha -- jen tak budeme moci osobně zakusit BOŽÍ OBJETÍ.

Kniha byla vydána při příležitosti Národního týdne manželství 2010.

Autor

Lloyd Erickson

Vydavatel

Maranatha o.s.

Rozměry


Zapůjčení

Knihu Bůh Otcem je možné zapůjčit ve vybraných knihovnách.

Zakoupení

Knihu Bůh Otcem je možné zakoupit také u nás. Cena 138.57 ,- s DPH.
V případě zájmu nás kontaktujte.

Dodací a platební podmínky
Knihy je možné doručit, ve vybraných částech České a Slovenské republiky, osobně (bez dodatečných poplatků) nebo zaslat poštou (v případě platby předem se účtuje 50,- Kč, v případě dobírky 80,- (poštovné a balné)). Způsob odběru si zvolte sami :-)

Nový internetový obchod
V současnosti připravujeme spuštění zcela nového internetového obchodu, kde bude možné knihy objednat standardní cestou. Máte se na co těšit :-)

Doporučujeme

Facebook

Page generated in 1.3695 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál