Cesta k životu přes propast zkázy

Životopis muže, který svůj život věnoval službě Bohu a lidem. O tom, že skutečná dramata píše sám život, se mohou čtenáři přesvědčit právě v této knížce s názvem Cesta k životu přes propast zkázy. Rodiče autora byli misionáři nejprve v carském Rusku, a pak po revoluci v nově vytvořeném Sovětském svazu. Jeho otec byl několikrát vězněn a nakonec spolu s dalšími kazateli položil život v sovětském „gulagu“.

Také Vladimír Kraus prožil mnohá utrpení ve druhé světové válce, na pochodu z nitra Sovětského svazu až k Berlínu. Několikrát měl přijít i o život, ale Pán Bůh měl pro něj svůj úkol, proto ho vždy téměř v poslední chvíli zachránil. Po válce se stal kazatelem a sloužil ke spasení druhým lidem na mnoha místech naší republiky.

Autor

Vladimír Kraus

Vydavatel

JUPOS Ostrava

Rozměry

Rozměr: A6, počet stran: 192, vazba: měkká

Zapůjčení

Knihu Cesta k životu přes propast zkázy je možné zapůjčit ve vybraných knihovnách.

Zakoupení

Knihu Cesta k životu přes propast zkázy je možné zakoupit také u nás. Cena 120,- s DPH.
V případě zájmu nás kontaktujte.

Dodací a platební podmínky
Knihy je možné doručit, ve vybraných částech České a Slovenské republiky, osobně (bez dodatečných poplatků) nebo zaslat poštou (v případě platby předem se účtuje 50,- Kč, v případě dobírky 80,- (poštovné a balné)). Způsob odběru si zvolte sami :-)

Nový internetový obchod
V současnosti připravujeme spuštění zcela nového internetového obchodu, kde bude možné knihy objednat standardní cestou. Máte se na co těšit :-)

Doporučujeme

Facebook

Page generated in 1.258 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál