Cesta poutníka do nebeského Kanánu

Jedná se o zkušenosti člověka, který se jako mladík setkal s adventní pravdou, a pak celý svůj další život zasvětil službě lidem a Pánu Bohu. Knížka s názvem Cesta poutníka do nebeského Kanánu popisuje nevšední víru, kterou musel denně prokazovat, zvláště v období první světové války. Tehdy se nuceně ocitl na bojišti a denně se rozhodoval, jak skloubí své poznání s požadovaným násilím. Přestože se nejednou nacházel v ohrožení života, Pán pro něj vždy našel východisko.

Pro čtenáře může být velkým povzbuzením, že i dnes, ač neprožíváme tak dramatické události na válečném poli, můžeme použít stejnou strategii v boji s nepřítelem spasení. Tou strategií je spolehnutí se na Boží moc. I my můžeme zakusit podobná požehnání, vždyť všichni jsme jen poutníky, kteří hledají tu správnou cestu. Zkusme se spolu s jedním takovým poutníkem vydat na cestu do nebeského Kanánu.

Autor

Vincenc Kroulík

Vydavatel

JUPOS Ostrava

Rozměry

Rozměr: A6, počet stran: 130, vazba: měkká

Zapůjčení

Knihu Cesta poutníka do nebeského Kanánu je možné zapůjčit ve vybraných knihovnách.

Zakoupení

Knihu Cesta poutníka do nebeského Kanánu je možné zakoupit také u nás. Cena 110,- s DPH.
V případě zájmu nás kontaktujte.

Dodací a platební podmínky
Knihy je možné doručit, ve vybraných částech České a Slovenské republiky, osobně (bez dodatečných poplatků) nebo zaslat poštou (v případě platby předem se účtuje 50,- Kč, v případě dobírky 80,- (poštovné a balné)). Způsob odběru si zvolte sami :-)

Nový internetový obchod
V současnosti připravujeme spuštění zcela nového internetového obchodu, kde bude možné knihy objednat standardní cestou. Máte se na co těšit :-)

Doporučujeme

Facebook

Page generated in 1.5777 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál