Chci tě chválit...

Sbírka tematicky rozdělených básní pro malé i velké. Sama autorka píše: „Ptala jsem se asi desetiletého kluka, jestli ví, co je to poezie. Nevěděl… ‚Dítě‘, řeknete si. Já mám ale dojem, že v dnešní době to neví ani spousta dospělých. Poezie zkrátka není v módě… Snad je to proto, že nás ve škole nutili učit se básně nazpaměť, anebo tím, že jsme se v některých marně snažili vypátrat, ‚co tím chtěl básník říci‘… Jsem si vědoma toho, že tato knížka není žádnou prvotřídní poezií. Jen se v ní snažím, aby bylo po prvním přečtení mých veršů jasné, co jsem ‚chtěla říci‘: Chválit svého nebeského Otce a poděkovat Mu za všechno, co nám dává.“

Autor

Věra Gajdošíková

Vydavatel

JUPOS Ostrava

Rozměry

Rozměr: A6, počet stran: 144, vazba: měkká

Zapůjčení

Knihu Chci tě chválit... je možné zapůjčit ve vybraných knihovnách.

Zakoupení

Knihu Chci tě chválit... je možné zakoupit také u nás. Cena 90,- s DPH.
V případě zájmu nás kontaktujte.

Dodací a platební podmínky
Knihy je možné doručit, ve vybraných částech České a Slovenské republiky, osobně (bez dodatečných poplatků) nebo zaslat poštou (v případě platby předem se účtuje 50,- Kč, v případě dobírky 80,- (poštovné a balné)). Způsob odběru si zvolte sami :-)

Nový internetový obchod
V současnosti připravujeme spuštění zcela nového internetového obchodu, kde bude možné knihy objednat standardní cestou. Máte se na co těšit :-)

Doporučujeme

Facebook

Page generated in 1.0821 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál