Den, kdy skončí zlo

Proč dopouští milující Bůh utrpení? A co prožitek blížící se smrti? Co je znamením šelmy? Všichni jsme pěšáky v neviditelné bitvě. Titanik se s námi nebezpečně vzdouvá ve vlnách dějin. Jak to všechno skončí? Clifford Goldstein ve své knize odhaluje některé zapomenuté milníky minulosti, které nám pomohou lépe pochopit naši budoucnost.

Těmito obrazy nám Bůh ukazuje, že po stoletích kacířství, fanatismu, pronásledování, bludařství, odpadlictví a víry dějiny již brzy vyvrcholí v nevídanou světovou krizi. Na základě biblického proroctví uvidíme, jak nábožní politici zformují budoucnost Ameriky a omezí naši svobodu tím, že nás ještě před konečným velkolepým vítězstvím lásky povedou k děsivému vrcholu zla. Byl jsi pouhým nevědomým pěšákem v tomto dramatu? Nyní můžeš pochopit své skutečné místo v tomto boji dříve, než bude pozdě.

Autor

Clifford Goldstein

Vydavatel

JUPOS Ostrava

Rozměry

Rozměr: A5, počet stran: 96, vazba: měkká

Zapůjčení

Knihu Den, kdy skončí zlo je možné zapůjčit ve vybraných knihovnách.

Zakoupení

Knihu Den, kdy skončí zlo je možné zakoupit také u nás. Cena 140,- s DPH.
V případě zájmu nás kontaktujte.

Dodací a platební podmínky
Knihy je možné doručit, ve vybraných částech České a Slovenské republiky, osobně (bez dodatečných poplatků) nebo zaslat poštou (v případě platby předem se účtuje 50,- Kč, v případě dobírky 80,- (poštovné a balné)). Způsob odběru si zvolte sami :-)

Nový internetový obchod
V současnosti připravujeme spuštění zcela nového internetového obchodu, kde bude možné knihy objednat standardní cestou. Máte se na co těšit :-)

Doporučujeme

Facebook

Page generated in 1.1084 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál