Dívat se výš...

Kniha Dívat se výš... je souborem zdánlivě nesourodých příběhů. Některé jsou úsměvné, a přesto nás nutí k zamyšlení nad námi samotnými, jiné jsou napínavé a strhující natolik, že je budete chtít dočíst do konce za každou cenu, jen abyste se dozvěděli, jak dopadly. Všechny však mají něco společného. Neutuchající víru těch, kteří je prožili. Víru lidí, kteří se dokázali i v mezních životních situacích dívat vzhůru, hledět za horizont, dokázali se spolehnout na to, v co doufali, a byli si jisti tím, co neviděli - Boží nekonečnou lásku, která pro ně připravuje věčný domov. Pokud po něm také toužíte, vydejte se s nimi na cestu a pozvedněte svůj zrak jako oni…

Vydavatel

JUPOS Ostrava

Rozměry

Rozměr: A5, počet stran: 112, vazba: měkká

Zapůjčení

Knihu Dívat se výš... je možné zapůjčit ve vybraných knihovnách.

Zakoupení

Knihu Dívat se výš... je možné zakoupit také u nás. Cena 145,- s DPH.
V případě zájmu nás kontaktujte.

Dodací a platební podmínky
Knihy je možné doručit, ve vybraných částech České a Slovenské republiky, osobně (bez dodatečných poplatků) nebo zaslat poštou (v případě platby předem se účtuje 50,- Kč, v případě dobírky 80,- (poštovné a balné)). Způsob odběru si zvolte sami :-)

Nový internetový obchod
V současnosti připravujeme spuštění zcela nového internetového obchodu, kde bude možné knihy objednat standardní cestou. Máte se na co těšit :-)

Doporučujeme

Facebook

Page generated in 1.461 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál