Do Božích rukou...

Kniha Do Božích rukou... zachycuje životní příběhy kazatele Jaroslava Cihláře. Na stránkách této knížky se dočtete nejen o tom, jak se z oddaného marxisty a aktivního odbojáře proti Hitlerovi stal hluboce věřícím člověkem, ale také jak pod Boží ochranou přežil za války tři roky v ilegalitě. Kromě napínavých příhod z válečného období vás jistě osloví i zážitky z dob totalitního pronásledování. V posledních kapitolách se autor dotýká také stále aktuální otázky, kde tkví kořeny všeho zla, jež nás obklopovalo v minulosti a obklopuje nás i dnes.

Někdy úsměvné, jindy velmi vážné příběhy jsou napsány svěžím a čtivým způsobem, a přestože čtenáře na mnoha místech bude jistě mrazit v zádech, mezi řádky na něj dýchne atmosféra důvěry v Boží moc a jeho vedení.

Autor

Jaroslav Cihlář

Vydavatel

JUPOS Ostrava

Rozměry

Rozměr: A5, počet stran: 136, vazba: měkká

Zapůjčení

Knihu Do Božích rukou... je možné zapůjčit ve vybraných knihovnách.

Zakoupení

Knihu Do Božích rukou... je možné zakoupit také u nás. Cena 150,- s DPH.
V případě zájmu nás kontaktujte.

Dodací a platební podmínky
Knihy je možné doručit, ve vybraných částech České a Slovenské republiky, osobně (bez dodatečných poplatků) nebo zaslat poštou (v případě platby předem se účtuje 50,- Kč, v případě dobírky 80,- (poštovné a balné)). Způsob odběru si zvolte sami :-)

Nový internetový obchod
V současnosti připravujeme spuštění zcela nového internetového obchodu, kde bude možné knihy objednat standardní cestou. Máte se na co těšit :-)

Doporučujeme

Facebook

Page generated in 0.9952 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál