Dříve než zavoláš...

Mnozí lidé zažili pro svou věrnost Pánu Bohu nejrůznější formy pronásledování. Jedním z těch, pro které se Boží požadavky staly důležitějšími než osobní svoboda, je právě autor této knihy s názvem Dříve než zavoláš... Vzpomíná nejen na to, jak se s adventním poselstvím seznámil on sám a jeho rodina, ale také na to, jak ho Pán Bůh chránil v době, kdy toho o něm moc nevěděl.

Právě o tom, jak Bůh podivuhodně řídí události tak, aby mohly být vyslyšeny naše budoucí modlitby, které jsme ještě ani nevyslovili, je tato kniha plná životních zkušeností Jana Klody. Máme možnost s ním prožít část druhé světové války, ale také teror komunistického režimu, kdy pro svou víru strávil mnoho let v pracovních tábotech. Tato kniha je svědectvím o tom, že s Bohem lze přežít i kruté a nelidské zacházení. Prosté a přitom čtivé vyprávění autora je doplněno nejen vzpomínkami jeho sestry a manželky, ale také fotografiemi z rodinného alba.

Autor

Jan Kloda

Vydavatel

JUPOS Ostrava

Rozměry

Rozměr: A5, počet stran: 112, vazba: měkká

Zapůjčení

Knihu Dříve než zavoláš... je možné zapůjčit ve vybraných knihovnách.

Zakoupení

Knihu Dříve než zavoláš... je možné zakoupit také u nás. Cena 160,- s DPH.
V případě zájmu nás kontaktujte.

Dodací a platební podmínky
Knihy je možné doručit, ve vybraných částech České a Slovenské republiky, osobně (bez dodatečných poplatků) nebo zaslat poštou (v případě platby předem se účtuje 50,- Kč, v případě dobírky 80,- (poštovné a balné)). Způsob odběru si zvolte sami :-)

Nový internetový obchod
V současnosti připravujeme spuštění zcela nového internetového obchodu, kde bude možné knihy objednat standardní cestou. Máte se na co těšit :-)

Doporučujeme

Facebook

Page generated in 1.2483 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál