Hledání

Hledání. Takové obyčejné slovo. Jak často jej používáme a má pro nás obvykle docela běžný význam. Ale v našich životech se setkáváme s okolnostmi, které mají pro náš další životní směr význam naprosto zásadní. A právě na stránkách této knihy se můžeme stát součástí jednoho takového příběhu. Setkáme se s několika vysokoškoláky, kteří společně poslouchají biblické přednášky. To by snad nebylo nic zvláštního, ale příběh se odehrává ještě v době, kdy nebylo moc žádoucí zajímat se o křesťanství.

Můžeme se tak stát svědky vážného, a přitom velice dobrodružného procesu osobního i společného pronikání do hlubin vlastních srdcí. Nemusíme se bát polemizovat a třeba i nesouhlasit, ostatně studenti vždy patřili k těm, kteří se nebáli těžkých otázek. Budou jim všechny zodpověděny? Naleznou odpovědi, které tak upřímně hledají? A co my? Neodhalíme spolu s hrdiny příběhu také mnohá osobní tajemství? Možná že jejich usilovné pátrání po pravdě, stejně jako jejich ochota změnit vlastní hluboce zakořeněné mylné představy, nám pomohou i v našem vlastním hledání.

Autor

Jiří Veselý

Vydavatel

JUPOS Ostrava

Rozměry

Rozměr: A5, počet stran: 232, vazba: měkká

Zapůjčení

Knihu Hledání je možné zapůjčit ve vybraných knihovnách.

Zakoupení

Knihu Hledání je možné zakoupit také u nás. Cena 190,- s DPH.
V případě zájmu nás kontaktujte.

Dodací a platební podmínky
Knihy je možné doručit, ve vybraných částech České a Slovenské republiky, osobně (bez dodatečných poplatků) nebo zaslat poštou (v případě platby předem se účtuje 50,- Kč, v případě dobírky 80,- (poštovné a balné)). Způsob odběru si zvolte sami :-)

Nový internetový obchod
V současnosti připravujeme spuštění zcela nového internetového obchodu, kde bude možné knihy objednat standardní cestou. Máte se na co těšit :-)

Doporučujeme

Facebook

Page generated in 1.2763 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál