I hněv člověka chválí Boha

„I hněv člověka chválí Boha“ je možná velmi netradiční název pro životní příběh, ale nebyl zvolen náhodně. Právě určitá forma vzdoru stála na počátku zásadní změny v životě autorky. Libuše Lakomá vzpomíná na události, které mnohdy nebyly příjemné a už vůbec ne záviděníhodné, ale postupně ji přivedly k bližšímu poznání Boha a jeho nezměrné lásky. Poukazuje na to, že mnohé skutečnosti v našich životech se neodehrávají podle našich představ a přání, ale ve svém důsledku jsou tím nejlepším, co pro nás náš Stvořitel připravil.

Sjednocujícím prvkem celé knížky je touha ukázat na předivné Boží vedení, které má svůj časový horizont i svůj způsob realizace Božích záměrů s námi. Doplněno fotografiemi. Snad i tyto životní zkušenosti vás potěší a ukážou vám život i z jiné perspektivy – z té Boží.

Autor

Libuše Lakomá

Vydavatel

JUPOS Ostrava

Rozměry

Rozměr: A6, počet stran: 112, vazba: měkká

Zapůjčení

Knihu I hněv člověka chválí Boha je možné zapůjčit ve vybraných knihovnách.

Zakoupení

Knihu I hněv člověka chválí Boha je možné zakoupit také u nás. Cena 90,- s DPH.
V případě zájmu nás kontaktujte.

Dodací a platební podmínky
Knihy je možné doručit, ve vybraných částech České a Slovenské republiky, osobně (bez dodatečných poplatků) nebo zaslat poštou (v případě platby předem se účtuje 50,- Kč, v případě dobírky 80,- (poštovné a balné)). Způsob odběru si zvolte sami :-)

Nový internetový obchod
V současnosti připravujeme spuštění zcela nového internetového obchodu, kde bude možné knihy objednat standardní cestou. Máte se na co těšit :-)

Doporučujeme

Facebook

Page generated in 1.3512 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál