I kdyby jich tisíc padlo...

Druhá světová válka změnila životy milionů lidí – mezi nimi i adventistické rodiny Haselových. Franz a Helena se svými dětmi spoléhali v této obtížné době na Boha, neboť věděli, že stojí při nich. Franz Hasel musel jako voják do války, jeho žena zůstala s dětmi ve Frankfurtu n. M. Ať přijde cokoliv, ať jim lidé nařizují nebo od nich očekávají jakékoli jednání, jedno vědí zcela jistě: Chtějí zůstat věrni Bohu a jeho přikázáním za každou cenu, chtějí poslouchat Boha více než lidi.

Tato kniha s názvem I kdyby jich tisíc padlo... strhujícím způsobem popisuje, jaké těžkosti musí Franz jako voják a pacifista překonat během války a jak mu Bůh přitom pomáhá. Neméně zajímavě popisuje autorka, nejmladší dítě rodiny Haselových, jak Helena Haselová a její děti řeší problémy a nebezpečí v Třetí říši a jak se jim to daří díky Boží podpoře a jeho milostivým zásahům.

Autor

Susi Haselová Mundyová a Maylan Schurch

Vydavatel

JUPOS Ostrava

Rozměry

Rozměr: A5, počet stran: 210, vazba: měkká

Zapůjčení

Knihu I kdyby jich tisíc padlo... je možné zapůjčit ve vybraných knihovnách.

Zakoupení

Knihu I kdyby jich tisíc padlo... je možné zakoupit také u nás. Cena 200,- s DPH.
V případě zájmu nás kontaktujte.

Dodací a platební podmínky
Knihy je možné doručit, ve vybraných částech České a Slovenské republiky, osobně (bez dodatečných poplatků) nebo zaslat poštou (v případě platby předem se účtuje 50,- Kč, v případě dobírky 80,- (poštovné a balné)). Způsob odběru si zvolte sami :-)

Nový internetový obchod
V současnosti připravujeme spuštění zcela nového internetového obchodu, kde bude možné knihy objednat standardní cestou. Máte se na co těšit :-)

Doporučujeme

Facebook

Page generated in 1.6256 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál