Jak přežít konec světa

Autorka knihy Jak přežít konec světa je známa veřejnosti z několika předchozích publikací. Po roce 1989 přijala výzvu ministerstva školství, aby dobrovolníci s teologickým vzděláním začali působit na základních a středních školách a formou informačních besed seznámili studenty s Biblí, jako základem etiky, morálky, a s hlavní postavou Bible – Ježíšem Kristem. Během těchto besed, které pokračují dosud, byly autorce často kladeny otázky, o kterých studenti přemýšlejí a hledají na ně odpověď. Jedna z palčivých otázek se týká i konce světa. „Je možné přežít konec světa?“ Pokud ano, jak? Co o tom říká Bible? Na tuto otázku stručně odpovídá tato publikace.

Autor

Věra Vesecká

Vydavatel

JUPOS Ostrava

Rozměry

Rozměr: A6, počet stran: 120, vazba: měkká

Zapůjčení

Knihu Jak přežít konec světa je možné zapůjčit ve vybraných knihovnách.

Zakoupení

Knihu Jak přežít konec světa je možné zakoupit také u nás. Cena 60,- s DPH.
V případě zájmu nás kontaktujte.

Dodací a platební podmínky
Knihy je možné doručit, ve vybraných částech České a Slovenské republiky, osobně (bez dodatečných poplatků) nebo zaslat poštou (v případě platby předem se účtuje 50,- Kč, v případě dobírky 80,- (poštovné a balné)). Způsob odběru si zvolte sami :-)

Nový internetový obchod
V současnosti připravujeme spuštění zcela nového internetového obchodu, kde bude možné knihy objednat standardní cestou. Máte se na co těšit :-)

Doporučujeme

Facebook

Page generated in 1.5155 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál