Jeviště života

Byla muzikálovou hvězdou, první dámou Národního divadla v Brně, kde vytvořila více než stovku rolí; absolvovala i desítky televizních vystoupení různých žánrů pěveckých a hereckých. Eva Veškrnová začala zpívat a točit písničky s rozhlasovým orchestrem Studio Brno již po přijetí na konzervatoř. „Byla ideální představitelkou rolí ve světových muzikálech, umělkyní všestranně pěvecky, herecky a pohybově nadanou, suverénně ovládající jeviště i hlediště nejen předpokládanou profesionalitou, ale i něčím navíc: kouzlem osobnosti a nehledaným temperamentem, který jí byl jednou provždy darován.“ (Slovo na sobotu, 13. 3. 1993.)

Tak a podobně hovoří kritiky a recenze o Evě Veškrnové. V roce 1988 ze zdravotních důvodů odešla z divadelních prken, která ovládala a jež jí 23 let byla druhým domovem. Avšak temperament a úsměv vycházející ze srdce Evě Veškrnové zůstal i po dlouhých zdravotních útrapách. Obrátila pouze jeden list svého života, načala novou kapitolu a našla si i své obecenstvo. Režisérem se stal život sám – její a náš, její a naše zdraví, životospráva, životní styl a vůle po sebepoznání a sebekázni. Stala se nadšenou a nakažlivě vytrvalou propagátorkou zdravého životního stylu. Poradensko-konzultační služba, přednášky či recitály pomáhají lidem najít cestu k radosti, zdraví a všemu, co s tím souvisí. A právě to je také záměrem této knihy s názvem Jeviště života.

Autor

Eva Veškrnová

Vydavatel

Advent-Orion

Rozměry

Rozměr: 163 x237 mm , počet stran: 320, vazba: tuhá

Zapůjčení

Knihu Jeviště života je možné zapůjčit ve vybraných knihovnách.

Zakoupení

Knihu Jeviště života je možné zakoupit také u nás. Cena 338,- s DPH.
V případě zájmu nás kontaktujte.

Dodací a platební podmínky
Knihy je možné doručit, ve vybraných částech České a Slovenské republiky, osobně (bez dodatečných poplatků) nebo zaslat poštou (v případě platby předem se účtuje 50,- Kč, v případě dobírky 80,- (poštovné a balné)). Způsob odběru si zvolte sami :-)

Nový internetový obchod
V současnosti připravujeme spuštění zcela nového internetového obchodu, kde bude možné knihy objednat standardní cestou. Máte se na co těšit :-)

Doporučujeme

Facebook

Page generated in 1.6762 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál