Kaleidoskop

Sbírka básní příznačně nazvaná „Kaleidoskop“ je tvořena postřehy ze všedního i exotického života. Sbírka byla napsána převážně ve vzdálené Africe, která svou magickou krásou a jednoduchostí lidských vztahů autora doslova očarovala. Přesto jsou jednotlivé básně velmi blízké našim pocitům a určitě svým způsobem osloví každého čtenáře. Petr Škrla se v nich s lehkostí a inteligencí zamýšlí nad problémy nejen věřícího člověka, vyznává svou lásku k Bohu, přiznává svou slabost a zároveň poukazuje na sílu, kterou čerpá z jemného a úzkého vztahu ke svému Stvořiteli.

Petr Škrla v roce 1968 odešel do Kanady, kde vystudoval sociální lékařství. Pak byl povolán Církví adventistů sedmého dne do Sierra Leone v západní Africe. Právě i služba malomocným v osamělém leprosáriu na okraji africké džungle se mu stala zdrojem hluboké inspirace. Dalších šest let prožil autor se svou ženou Magdou a synem Petrem v Malawi. Zde, s týmem lékařů, bojoval s nejzákeřnější chorobou dnešního světa – AIDS. Po návratu do Kanady a ukončení studií filozofie v Los Angeles se autor s rodinou vrátil do České republiky.

 

Autor

Petr Škrla

Vydavatel

JUPOS Ostrava

Rozměry

Rozměr: A6, počet stran: 96, vazba: měkká

Zapůjčení

Knihu Kaleidoskop je možné zapůjčit ve vybraných knihovnách.

Zakoupení

Knihu Kaleidoskop je možné zakoupit také u nás. Cena 80,- s DPH.
V případě zájmu nás kontaktujte.

Dodací a platební podmínky
Knihy je možné doručit, ve vybraných částech České a Slovenské republiky, osobně (bez dodatečných poplatků) nebo zaslat poštou (v případě platby předem se účtuje 50,- Kč, v případě dobírky 80,- (poštovné a balné)). Způsob odběru si zvolte sami :-)

Nový internetový obchod
V současnosti připravujeme spuštění zcela nového internetového obchodu, kde bude možné knihy objednat standardní cestou. Máte se na co těšit :-)

Doporučujeme

Facebook

Page generated in 1.2365 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál