Křižovatky aneb svědkem pro Ježíše Krista

Sama autorka knihy Křižovatky aneb svědkem  pro Ježíše Krista píše: „Občas se mi stane, že mě postaví před nějaký mikrofon a řeknou: ‚Pověz nám, jak to bylo a co se vlastně stalo, že jsi udělala ve svém životě tak zásadní změny?‘ A pak mi dají jen několik minut na to, abych vyprávěla o svém životě. ALE TO PROSTĚ NEDOKÁŽU.

Když se mi to stalo potřetí, rozhodla jsem se, že o tom napíšu. Ne že bych to uměla nebo že by můj život byl zajímavější či dramatičtější než životy jiných lidí, které znám. Ne. Byl to normální, obyčejný život, plný všeho možného i nemožného, někdy hezký, klidný a příjemný právě pro tu obyčejnost, jindy naopak plný bolestných zážitků a zraňujících momentů, kdy se zdálo, že to se zdravým rozumem nepřežiju.

Na mnoho věcí ve svém životě vůbec nejsem pyšná a dala bych ne-vím co za to, kdyby se vůbec nestaly. ALE STALY SE. Možná proto, abych si pořád uvědomovala, že nejsem o nic lepší než ostatní, abych se nad nikým nepovyšovala a nikoho neodsuzovala.“

Autor

Irena Perůtková

Vydavatel

JUPOS Ostrava

Rozměry

Rozměr: A5, počet stran: 88, vazba: měkká

Zapůjčení

Knihu Křižovatky aneb svědkem  pro Ježíše Krista je možné zapůjčit ve vybraných knihovnách.

Zakoupení

Knihu Křižovatky aneb svědkem  pro Ježíše Krista je možné zakoupit také u nás. Cena 130,- s DPH.
V případě zájmu nás kontaktujte.

Dodací a platební podmínky
Knihy je možné doručit, ve vybraných částech České a Slovenské republiky, osobně (bez dodatečných poplatků) nebo zaslat poštou (v případě platby předem se účtuje 50,- Kč, v případě dobírky 80,- (poštovné a balné)). Způsob odběru si zvolte sami :-)

Nový internetový obchod
V současnosti připravujeme spuštění zcela nového internetového obchodu, kde bude možné knihy objednat standardní cestou. Máte se na co těšit :-)

Doporučujeme

Facebook

Page generated in 1.027 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál