Našim dětem vypráví strýček Kim I.

Knížka Našim dětem vypráví strýček Kim I. je sice určena převážně dětem, ale určitě si ji rádi „prolouskají“ i rodiče. Ostatně povzbuzení ani poučení není nikdy dost. A tak se můžete dovědět, jakou modlu má Mirek, můžete prožít dobrodružství s mravenečkem, dovíte se, co je ukryto v tajemné krabičce, o čem vypráví stromeček, co znamená zůstat za všech okolností čestným člověkem, nebo jak se Jakub ocitl v nesnázích. A to zdaleka není všechno. Ale více už nebudeme prozrazovat a přejeme vám příjemné čtení.

Příběhy jsou doplněny obrázky a můžeme vás milí malí čtenáři povzbudit, že se určitě dočkáte dalších dětských vyprávění.

Autor

J. Hurta

Vydavatel

JUPOS Ostrava

Rozměry

Rozměr: 11 x 18 cm, počet stran: 120, vazba: měkká

Zapůjčení

Knihu Našim dětem vypráví strýček Kim I. je možné zapůjčit ve vybraných knihovnách.

Zakoupení

Knihu Našim dětem vypráví strýček Kim I. je možné zakoupit také u nás. Cena 110,- s DPH.
V případě zájmu nás kontaktujte.

Dodací a platební podmínky
Knihy je možné doručit, ve vybraných částech České a Slovenské republiky, osobně (bez dodatečných poplatků) nebo zaslat poštou (v případě platby předem se účtuje 50,- Kč, v případě dobírky 80,- (poštovné a balné)). Způsob odběru si zvolte sami :-)

Nový internetový obchod
V současnosti připravujeme spuštění zcela nového internetového obchodu, kde bude možné knihy objednat standardní cestou. Máte se na co těšit :-)

Doporučujeme

Facebook

Page generated in 1.0677 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál