Nauč nás počítat naše dny…

Jaroslav Koloničný s láskou vzpomíná na své rodiče a jejich cestu k poznání Boží pravdy, na to, jaké změny nastaly na jejich „gruntu“, když se rozhodli, že nejen pro sebe, ale i pro své mnohé přátele postaví na svém pozemku modlitebnu. Je až k neuvěření, jaká protivenství museli prožívat. Avšak ani v nejmenším nezahořkli, neboť zároveň obdrželi mnohá Boží požehnání a zažili podivuhodná Boží přiznání. Autor knihy Nauč nás počítat naše dny… však nevzpomíná pouze na založení vojkovického sboru, ale také na své hledání Pána Boha.

Přestože byl vychován v hluboce věřící rodině, svou cestu k osobnímu odevzdání se Pánu Bohu si musel prošlapat sám. Nebylo to vždy jednoduché, neboť doba, ve které žil, zahrnovala i válečná léta. Přesto autor ve své knize děkuje Pánu Bohu za obrovskou milost, kterou mu neustále prokazoval, zvlášť v době onoho osobního hledání. Snad právě proto, že na vlastní kůži zakusil Boží nezměrnou trpělivost s námi, volá spolu se žalmistou: „Nauč nás počítat naše dny…“

Autor

Jaroslav Koloničný

Vydavatel

JUPOS Ostrava

Rozměry

Rozměr: A5, počet stran: 192, vazba: měkká

Zapůjčení

Knihu Nauč nás počítat naše dny… je možné zapůjčit ve vybraných knihovnách.

Zakoupení

Knihu Nauč nás počítat naše dny… je možné zakoupit také u nás. Cena 190,- s DPH.
V případě zájmu nás kontaktujte.

Dodací a platební podmínky
Knihy je možné doručit, ve vybraných částech České a Slovenské republiky, osobně (bez dodatečných poplatků) nebo zaslat poštou (v případě platby předem se účtuje 50,- Kč, v případě dobírky 80,- (poštovné a balné)). Způsob odběru si zvolte sami :-)

Nový internetový obchod
V současnosti připravujeme spuštění zcela nového internetového obchodu, kde bude možné knihy objednat standardní cestou. Máte se na co těšit :-)

Doporučujeme

Facebook

Page generated in 1.1023 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál