Neobyčejná dobrodružství 1

Kniha Neobyčejná dobrodružství 1 vás zavede do světa malých hrdinů, kteří se stejně jako vy, kluci a holky, potýkají s nejrůznějšími problémy. Vašek, Ema, Martin, Lea, Věra a mnohé další děti se do jejich řešení vrhají s opravdovou vervou a odvahou. Bez rozmyslu se pouštějí do zápasu s vysavačem, s invalidním vozíkem cestují metrem a vlakem, pokoušejí se vysvobodit smutnou princeznu ze zakletí, zápasí se strašlivým Podpostelníkem, který po setmění vylézá ze svého úkrytu, a bez dovolení trhají u sousedů třešně. Pod jejich rukama se ze zdánlivě obyčejných situací stávají neobyčejná dobrodružství, jejichž součástí můžete být i vy. Proto neváhejte a pusťte se do čtení. Neobyčejná dobrodružství jsou tu pro vás, neobyčejné kluky a holky.

Autor

Radek Daniel, Lenka Procházková

Vydavatel

Advent-Orion

Rozměry

Rozměr: 155 × 180 mm, počet stran: 64, vazba: tuhá

Zapůjčení

Knihu Neobyčejná dobrodružství 1 je možné zapůjčit ve vybraných knihovnách.

Zakoupení

Knihu Neobyčejná dobrodružství 1 je možné zakoupit také u nás. Cena 128,- s DPH.
V případě zájmu nás kontaktujte.

Dodací a platební podmínky
Knihy je možné doručit, ve vybraných částech České a Slovenské republiky, osobně (bez dodatečných poplatků) nebo zaslat poštou (v případě platby předem se účtuje 50,- Kč, v případě dobírky 80,- (poštovné a balné)). Způsob odběru si zvolte sami :-)

Nový internetový obchod
V současnosti připravujeme spuštění zcela nového internetového obchodu, kde bude možné knihy objednat standardní cestou. Máte se na co těšit :-)

Doporučujeme

Facebook

Page generated in 1.6213 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál