Neobyčejná dobrodružství 3

Také třetí díl Neobyčejných dobrodružství je plný napínavých příběhů, jež osloví srdce dětského čtenáře. Hrdinové v ní s dětskou upřímností, spontánností i nezbedností tropí nejrůznější vylomeniny. S odvahou se vydávají za tajuplným zlodějem, který umí létat. Vnikají do cizí zahrady, kde rozbíjejí okno chatky a z vlastní hlouposti se dostávají do pořádného maléru. S láskou zachraňují život malému ptáčkovi a z touhy po pomstě ubližují svému kamarádovi.

Našim dětem dobře známý kamarád Radek Daniel zde vytváří pestrou mozaiku dětského světa a v duši čtenářů rozeznívá touhu po životě prodchnutém láskou, přátelstvím a opravdovostí. Jeho vyprávění jsou dokladem toho, že i ty nejobyčejnější situace v sobě skrývají zárodek neobyčejných dobrodružství.

Autor

Radek Daniel, Lenka Procházková

Vydavatel

Advent-Orion

Rozměry

Rozměr: 164 × 180 mm, počet stran: 64, vazba: tuhá

Zapůjčení

Knihu Neobyčejná dobrodružství 3 je možné zapůjčit ve vybraných knihovnách.

Zakoupení

Knihu Neobyčejná dobrodružství 3 je možné zakoupit také u nás. Cena 128,- s DPH.
V případě zájmu nás kontaktujte.

Dodací a platební podmínky
Knihy je možné doručit, ve vybraných částech České a Slovenské republiky, osobně (bez dodatečných poplatků) nebo zaslat poštou (v případě platby předem se účtuje 50,- Kč, v případě dobírky 80,- (poštovné a balné)). Způsob odběru si zvolte sami :-)

Nový internetový obchod
V současnosti připravujeme spuštění zcela nového internetového obchodu, kde bude možné knihy objednat standardní cestou. Máte se na co těšit :-)

Doporučujeme

Facebook

Page generated in 1.2308 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál