Objevit pravý život

Helmut Binus se narodil na Hlučínsku. Jako chlapec se setkal s věřícími lidmi, ale pak se jeho život ubíral jiným směrem. Protože pocházel z oblasti tehdejších Sudet, musel narukovat do německé armády. Babička mu s sebou přibalila malou Bibli, ta však zůstala po celou dobu nedotčena.

Teprve ke konci války se stalo něco, co Helmuta přinutilo přehodnotit svůj životní postoj. Pán Bůh ho předivuhodně zachránil před jistou smrtí. Dostal se do ruského zajetí, kde byly sice otřesné podmínky, ale on si dobře uvědomoval, jak velkým zázrakem je skutečnost, že vůbec ještě žije. Nyní, když Bibli neměl, velice toužil čerpat útěchu z jejích stránek. Pán Bůh odpověděl na volání Helmutova srdce, a tak se mu za zvláštních okolností podařilo opět Boží slovo získat. Dokonce se mohl vrátil i domů.

Za svou záchranu slíbil Pánu Bohu věrnost a svůj slib dodržel. Vystudoval teologický seminář a poté jako kazatel sloužil evangeliem i osobní pomocí nejprve ve východoněmeckých, později v západoněmeckých sborech. Dnes, v důchodovém věku, Helmut Binus soustřeďuje své aktivity také na evangelizaci v zemích bývalého Sovětského svazu. Kniha Objevit pravý život přibližuje životní zkušenosti Hemluta Binuse.

Autor

Helmut Binus

Vydavatel

JUPOS Ostrava

Rozměry

Rozměr: A6, počet stran: 202, vazba: měkká

Zapůjčení

Knihu Objevit pravý život je možné zapůjčit ve vybraných knihovnách.

Zakoupení

Knihu Objevit pravý život je možné zakoupit také u nás. Cena 135,- s DPH.
V případě zájmu nás kontaktujte.

Dodací a platební podmínky
Knihy je možné doručit, ve vybraných částech České a Slovenské republiky, osobně (bez dodatečných poplatků) nebo zaslat poštou (v případě platby předem se účtuje 50,- Kč, v případě dobírky 80,- (poštovné a balné)). Způsob odběru si zvolte sami :-)

Nový internetový obchod
V současnosti připravujeme spuštění zcela nového internetového obchodu, kde bude možné knihy objednat standardní cestou. Máte se na co těšit :-)

Doporučujeme

Facebook

Page generated in 1.2066 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál