Od slávy k úpadku

Od slávy k úpadku

Na stránkách knihy Od slávy k úpadku nás Ellen Whiteová zavádí do doby izraelských proroků a králů a svými barvitými popisy nás vtahuje do víru dramatických událostí vzestupu a pádu izraelského království. Předestírá před námi osudy Božích poslů, kteří bojují o záchranu vyvoleného národa, jenž se pod vedením nemoudrých vládců opakovaně vydává na cestu zatracení. V živých barvách vykresluje příběhy, v nichž tyto svérázné osobnosti s nasazením vlastního života předstupují před pyšné krále a přinášejí jim důrazná varování, neohroženě se stavějí proti modlářství, s odvahou boří pohanské oltáře a vedou lid k pokání. Rovněž autenticky tlumočí slova plná milosti, která skrze ně k neposlušnému národu promlouvá milující Bůh.

Kniha Od slávy k úpadku je určena všem, kdo touží více proniknout do událostí Starého zákona a seznámit se s hlavními obrysy dějin Izraele, jakož i těm, kdo chtějí nahlédnout k podstatě lidského bytí a objevit smysl svého života.

Autor

Ellen Gould Whiteová

Vydavatel

Advent-Orion

Rozměry

Rozměr: 163 x 237 mm, počet stran: 296, vazba: tuhá

Zapůjčení

Knihu Od slávy k úpadku je možné zapůjčit ve vybraných knihovnách.

Zakoupení

Knihu Od slávy k úpadku je možné zakoupit také u nás. Cena 198,- s DPH.
V případě zájmu nás kontaktujte.

Dodací a platební podmínky
Knihy je možné doručit, ve vybraných částech České a Slovenské republiky, osobně (bez dodatečných poplatků) nebo zaslat poštou (v případě platby předem se účtuje 50,- Kč, v případě dobírky 80,- (poštovné a balné)). Způsob odběru si zvolte sami :-)

Nový internetový obchod
V současnosti připravujeme spuštění zcela nového internetového obchodu, kde bude možné knihy objednat standardní cestou. Máte se na co těšit :-)

Fotogalerie

Zobrazit celou fotogalerii

Doporučujeme

Facebook

Page generated in 1.2318 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál