Otěže mého života

Kniha Otěže mého života přibližuje zkušenosti amerického misionáře převážně z exotického prostředí Indie a Pákistánu. Strhujícím způsobem zaznamenané životní osudy autora, jeho rodiny i přátel evangelia ukazují, jak nevyzpytovatelné a nevystopovatelné jsou Boží záměry a jak úžasně převyšují úmysly a cesty Boží úmysly a cesty lidské. Kniha je plná událostí, které se často vyvíjejí úplně jinak, než bychom si představovali. Pak jen záleží na tom, zda jsme ochotni spoléhat na Boží moc a zda se plně svěříme do jeho péče.

Někdy to není jednoduché, zvlášť když se to citelně dotýká vlastní rodiny, či nejbližších přátel. Je však potřebné připomínat si Boží zaslíbení, že „všecko napomáhá k dobrému těm, kdo milují Boha“. Joe Crews byl jedním ze zakladatelů adventistické rozhlasové stanice „Amazing Facts“ (Úžasné skutečnosti), která se dosud velkou měrou podílí na rozšiřování poselství evangelia ve Spojených státech prostřednictvím rozhlasového vysílání, rozšiřování videokazet, letáků a také knih z vlastního nakladatelství.

Autor

Joe Crews

Vydavatel

JUPOS Ostrava

Rozměry

Rozměr: 11 x 18 cm, počet stran: 136, vazba: měkká

Zapůjčení

Knihu Otěže mého života je možné zapůjčit ve vybraných knihovnách.

Zakoupení

Knihu Otěže mého života je možné zakoupit také u nás. Cena 110,- s DPH.
V případě zájmu nás kontaktujte.

Dodací a platební podmínky
Knihy je možné doručit, ve vybraných částech České a Slovenské republiky, osobně (bez dodatečných poplatků) nebo zaslat poštou (v případě platby předem se účtuje 50,- Kč, v případě dobírky 80,- (poštovné a balné)). Způsob odběru si zvolte sami :-)

Nový internetový obchod
V současnosti připravujeme spuštění zcela nového internetového obchodu, kde bude možné knihy objednat standardní cestou. Máte se na co těšit :-)

Doporučujeme

Facebook

Page generated in 1.333 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál