Park Drama věků

Dvanáct zastavení -- to je dvanáct míst, která poskytují příležitost k zamyšlení. Na jednotlivých tabulích, které se nacházejí v parku, se Radim Passer snažil popsat vznik, průběh, rozhodující momenty a vyvrcholení velkého dramatu věků. Identický text těchto dvanácti zastavení je obsahem této knihy. Texty, ze kterých Radim Passer čerpal, byly převzaty ze série Drama věků (Na úsvitu dějin, Od slávy k úpadku, Touha věků, Poslové naděje a lásky a Velké drama věků), které napsala americká spisovatelka Ellen G. Whiteová.

Twelve stands are twelve places which provide an opportunity to ponder. With each of the desks Radim Passer have tried to briefly and intelligibly describe the rise, course, decisive moments, and culmination of that great drama of ages. The identical text of the twelve stands makes a content of this book. Texts Radim Passer drew from were taken from the Conflict of the Ages Series (Patriarchs and Prophets, Prophets and Kings, The Desire of Ages, The Acts of the Apostles, The Great Controversy) written by an American author Ellen G. White.

Autor

Radim Passer

Vydavatel

Maranatha o.s.

 

Rozměry

počet stran: 156, vazba: vázaná

česko - anglický text

Zapůjčení

Knihu Park Drama věků je možné zapůjčit ve vybraných knihovnách.

Zakoupení

Knihu Park Drama věků je možné zakoupit také u nás. Cena 64.17 ,- s DPH.
V případě zájmu nás kontaktujte.

Dodací a platební podmínky
Knihy je možné doručit, ve vybraných částech České a Slovenské republiky, osobně (bez dodatečných poplatků) nebo zaslat poštou (v případě platby předem se účtuje 50,- Kč, v případě dobírky 80,- (poštovné a balné)). Způsob odběru si zvolte sami :-)

Nový internetový obchod
V současnosti připravujeme spuštění zcela nového internetového obchodu, kde bude možné knihy objednat standardní cestou. Máte se na co těšit :-)

Doporučujeme

Facebook

Page generated in 1.6811 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál