Poznání dobrého a zlého

Vychovávat děti není jednoduché. Také Bůh to má s výchovou nás lidí, jako svých dětí, složité. My se totiž cítíme příliš dospělými, než abychom si nechali Bohem něco zakazovat, příliš moudří, abychom se dali Bohem poučovat, a příliš zaměstnaní na to, abychom se nechali ze své práce Bohem vyrušovat. Přišla na nás pohroma soběstačnosti, kdy si sami určujeme, co je dobré a co je zlé. A to nám vyhovuje.

Najít tu vhodnou chvíli, kdy poznáme, jak riskantní je takový život, najít okamžik, kdy se necháme Pánem Bohem probudit, aby mohl změnit stav naší mysli, to je mistrovské dílo Zachraňovatele lidských životů. Je to geniální tah, nad kterým žasne i satan. Tato malá knížečka se svým obsahem zabývá touto velkou proměnou.

Autor

Oldřich Wagenknecht

Vydavatel

JUPOS Ostrava

Rozměry

Rozměr: A6, počet stran: 144, vazba: měkká

Zapůjčení

Knihu Poznání dobrého a zlého je možné zapůjčit ve vybraných knihovnách.

Zakoupení

Knihu Poznání dobrého a zlého je možné zakoupit také u nás. Cena 115,- s DPH.
V případě zájmu nás kontaktujte.

Dodací a platební podmínky
Knihy je možné doručit, ve vybraných částech České a Slovenské republiky, osobně (bez dodatečných poplatků) nebo zaslat poštou (v případě platby předem se účtuje 50,- Kč, v případě dobírky 80,- (poštovné a balné)). Způsob odběru si zvolte sami :-)

Nový internetový obchod
V současnosti připravujeme spuštění zcela nového internetového obchodu, kde bude možné knihy objednat standardní cestou. Máte se na co těšit :-)

Doporučujeme

Facebook

Page generated in 1.0991 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál