Rocková hudba

Autor, který svými knihami O Africe s humorem, Kaleidoskop, Nauč mne, Pane, vzlétnout, Mozaika, Řízení rizik ve zdravotnictví nebo Především neublížit oslovil nejen členy církve, ale i odbornou lékařskou veřejnost, o této publikaci, říká: „Napsat publikaci na tak polarizované téma, jako je „Rocková hudba“, není snadné. Vyžaduje to vážné zamyšlení a nalezení uspokojivé odpovědí na otázku, ‚Proč jsem zde a kam jdu?‘ Proto jsem si nechal její napsání až na závěr svého života.

Chtěl jsem nejen rozumět pohledu mládeže, rodičů a seniorů, ale především jsem toužil po tom, abych při psaní textu neupřednostnil politickou korektnost nad korektností biblickou. Martin Luther King kdysi řekl, že člověk umírá okamžikem, kdy začne mlčet o věcech, na kterých opravdu záleží. Proto jsem se do psaní na toto téma pustil.“ „Rocková hudba“ je tedy knížka napsaná členem církve pro členy církve. Je to kniha pro kazatele, učitele, rodiče, pro hledající mládež a všechny členy církve, kterým otázka rockové hudby ve sborovém společenství není lhostejná. Text není konfrontační, ani tak vážný, aby se člověk při jeho čtení nemohl usmát. Stejně jako ostatní knihy tohoto autora, i tento text čtenáře zaujme a bude se k němu vracet.

Autor

Petr Škrla

Vydavatel

JUPOS Ostrava

Rozměry

Rozměr: A5, počet stran: 88, vazba: měkká

Zapůjčení

Knihu Rocková hudba je možné zapůjčit ve vybraných knihovnách.

Zakoupení

Knihu Rocková hudba je možné zakoupit také u nás. Cena 130,- s DPH.
V případě zájmu nás kontaktujte.

Dodací a platební podmínky
Knihy je možné doručit, ve vybraných částech České a Slovenské republiky, osobně (bez dodatečných poplatků) nebo zaslat poštou (v případě platby předem se účtuje 50,- Kč, v případě dobírky 80,- (poštovné a balné)). Způsob odběru si zvolte sami :-)

Nový internetový obchod
V současnosti připravujeme spuštění zcela nového internetového obchodu, kde bude možné knihy objednat standardní cestou. Máte se na co těšit :-)

Doporučujeme

Facebook

Page generated in 1.671 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál