Šifra mistra Leonarda rozluštěna

Šifra mistra Leonarda je kasovní trhák. Od prvního vydání v roce 2003 se jí prodalo více než čtyřicet milionů ve čtyřiceti dvou jazycích. Dá se předpokládat, že ještě více lidí zhlédlo filmové zpracování. Kromě nadšeného přijetí však kniha vyvolává i bouřlivé reakce. Církev, zasažená do citlivého místa, se snaží tvrzení knihy vyvracet a v Itálii někteří křesťané výtisky románu dokonce pálí.

Čtenáři si pak nad knihou velmi často kladou znepokojující otázky typu: Co nebo kdo je svatý grál? Jsou tvrzení zpochybňující věrohodnost křesťanství historicky spolehlivá? Je pravda, že nás církev po celá staletí záměrně udržuje v hluboké nevědomosti? Odpovědi na tyto a jim podobné otázky se pokoušejí najít i autoři knihy. Vydejte se spolu s nimi do fiktivního světa Brownova románu a poodhalte překrásné tajemství, které v sobě skrývá svatý grál, jímž je podle Šifry mistra Leonarda Marie Magdaléna.

Autor

Grenville Kent, Philip Rodionoff

Vydavatel

Advent-Orion

Rozměry

Rozměr: 130 × 200 mm, počet stran: 144, vazba: tuhá

Zapůjčení

Knihu Šifra mistra Leonarda rozluštěna je možné zapůjčit ve vybraných knihovnách.

Zakoupení

Knihu Šifra mistra Leonarda rozluštěna je možné zakoupit také u nás. Cena 79,- s DPH.
V případě zájmu nás kontaktujte.

Dodací a platební podmínky
Knihy je možné doručit, ve vybraných částech České a Slovenské republiky, osobně (bez dodatečných poplatků) nebo zaslat poštou (v případě platby předem se účtuje 50,- Kč, v případě dobírky 80,- (poštovné a balné)). Způsob odběru si zvolte sami :-)

Nový internetový obchod
V současnosti připravujeme spuštění zcela nového internetového obchodu, kde bude možné knihy objednat standardní cestou. Máte se na co těšit :-)

Doporučujeme

Facebook

Page generated in 1.3061 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál