Slabé nésti (Moderní psychiatrie a biblická péče)

Kniha Slabé nésti velmi jednoduchým a rovněž i pro laické čtenáře přijatelným způsobem hovoří o duševních poruchách, depresích a příčinách stresů. Zároveň poskytuje určité návody, jak těmto problémům odolávat, jak jim předcházet a jak jednat s lidmi postiženými těmito civilizačními potížemi.

Možná po prostudování této knihy pochopíte, proč vy sami nebo vaši blízcí reagují v určitých případech jinak, než se všeobecně očekává. Dovíte se, jak vznikají psychické poruchy, jak je třeba reagovat v problémových situacích a jak můžete zabránit konfliktům, které deprese vyvolávají. Velice zajímavý je autorův pohled na tyto potíže, jako pohled věřícího člověka. Žádný věřící nemusí řešit vzniklé psychické obtíže pouze sám. I v této knize je napsáno – u Boha není žádný beznadějný případ. Pokud budeme mít tuto větu na paměti, snadněji můžeme i svou slabost vložit do rukou Toho, který je vždy silný, a On sám nám potom může pomoci nést ty slabší.

Samotné rady jsou doprovázeny případy z praxe a jednotlivé teoretické rozbory funkcí a reakcí našeho těla jsou dokumentovány i graficky. Autor, švýcarský lékař, všechny uváděné problémy hodnotí z biblického pohledu, a tím dává možnost nahlédnout do psychiatrie, psychologie a psychoterapie pod zcela novým úhlem.

Autor

Samuel Pfeifer

Vydavatel

JUPOS Ostrava

Rozměry

Rozměr: 11,5 x 18,5 cm, počet stran: 222, vazba: měkká

Zapůjčení

Knihu Slabé nésti je možné zapůjčit ve vybraných knihovnách.

Zakoupení

Knihu Slabé nésti je možné zakoupit také u nás. Cena 150,- s DPH.
V případě zájmu nás kontaktujte.

Dodací a platební podmínky
Knihy je možné doručit, ve vybraných částech České a Slovenské republiky, osobně (bez dodatečných poplatků) nebo zaslat poštou (v případě platby předem se účtuje 50,- Kč, v případě dobírky 80,- (poštovné a balné)). Způsob odběru si zvolte sami :-)

Nový internetový obchod
V současnosti připravujeme spuštění zcela nového internetového obchodu, kde bude možné knihy objednat standardní cestou. Máte se na co těšit :-)

Doporučujeme

Facebook

Page generated in 1.2755 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál