Světlo pro poslední dny

Kniha Světlo pro poslední dny nenabízí bombastické výklady napasované na aktuální události politického a náboženského světa, ale zve k interpretačně poctivému pohledu na známé pasáže knihy Daniel, evangelia Matouše, Druhého listu Tesalonickým a knihy Zjevení. Této poslední knize Bible se autor věnuje nejvíce, protože v ní vidí Janovu obdobu Ježíšovy eschatologické promluvy synoptiků. Čtenář bude velmi obohacen tím, jak LaRondelle dovede vysledovat vzájemné souvislosti různých prorockých pasáží Písma. Kniha zavede čtenáře „na hlubinu".

Hans K. LaRondelle patří ke klasikům moderního výkladu biblických eschatologických proroctví. Jeho christologická interpretace je oceňována jak odborníky, tak laickou veřejností.

George R. Knight na adresu autora řekl: „Dr. Hans LaRondelle neobyčejně výrazně přispěl k našemu pochopení biblických proroctví."

Autor

Hans K. LaRondelle

Vydavatel

Maranatha o.s.

 

Rozměry

počet stran: 178, vazba: vázaná

 

Zapůjčení

Knihu Světlo pro poslední dny je možné zapůjčit ve vybraných knihovnách.

Zakoupení

Knihu Světlo pro poslední dny je možné zakoupit také u nás. Cena 138.57 ,- s DPH.
V případě zájmu nás kontaktujte.

Dodací a platební podmínky
Knihy je možné doručit, ve vybraných částech České a Slovenské republiky, osobně (bez dodatečných poplatků) nebo zaslat poštou (v případě platby předem se účtuje 50,- Kč, v případě dobírky 80,- (poštovné a balné)). Způsob odběru si zvolte sami :-)

Nový internetový obchod
V současnosti připravujeme spuštění zcela nového internetového obchodu, kde bude možné knihy objednat standardní cestou. Máte se na co těšit :-)

Doporučujeme

Facebook

Page generated in 1.114 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál