Svítání

Tak jako svítání proměňuje temnotu v jas dne, tak i nové pochopení biblických proroctví rozžehlo ve 30. a 40. letech 19. století pochodeň naděje. Na základě studia Bible začali křesťané očekávat druhý příchod Ježíše Krista, příchod nikoli trpitele, ale vítěze, který přetvoří tuto hříchem zničenou planetu v nový ráj.

Tato naděje mnohým radikálně změnila život. Patřili mezi ně i William Miller a James White. Spolu s hrdiny této knihy můžeme poodhalit závoj času a prožít pozoruhodnou atmosféru oněch dnů, kdy nadšení a horlivost pro zvěstování evangelia bouraly předsudky, bojovaly s fanatismem a musely překonat řadu bariér. Ochutnejme i hořkost zklamání, které přinesla chyba ve výkladu proroctví, ale také i nadšení, že byla odhalena. Díky tomu naděje na druhý příchod Ježíše Krista není pouhou vzpomínkou minulosti, ale zvlášť dnes aktuálním poselstvím.

Vydavatel

JUPOS Ostrava

Rozměry

Rozměr: A6, počet stran: 192, vazba: měkká

Zapůjčení

Knihu Svítání je možné zapůjčit ve vybraných knihovnách.

Zakoupení

Knihu Svítání je možné zakoupit také u nás. Cena 120,- s DPH.
V případě zájmu nás kontaktujte.

Dodací a platební podmínky
Knihy je možné doručit, ve vybraných částech České a Slovenské republiky, osobně (bez dodatečných poplatků) nebo zaslat poštou (v případě platby předem se účtuje 50,- Kč, v případě dobírky 80,- (poštovné a balné)). Způsob odběru si zvolte sami :-)

Nový internetový obchod
V současnosti připravujeme spuštění zcela nového internetového obchodu, kde bude možné knihy objednat standardní cestou. Máte se na co těšit :-)

Doporučujeme

Facebook

Page generated in 1.5909 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál