Touha ženy

Více si rozumět a lépe milovat.

Srdce ženy je kompas, jehož střelka ukazuje vždycky k lásce, bez ohledu na to, kterým směrem se žena vydá. Proto by si měla každá žena uvědomit, že být milována je její výsadou i právem; měla by tuto potřebu s radostí přijmout a poddat se pravé touze svého srdce. Jen poté se u ní může rozvinout hlubší tušení toho, čím opravdová láska skutečně je, a jen poté může být schopna odhalit a odmítnout její falešné kopie.

Kanadská spisovatelka Daniéle Starenkyj (*1949), autorka čtrnácti knih o vztazích a životním stylu, matka dvou dětí, nevšedním způsobem odkrývá touhu, která neuhasitelně doutná v srdci každé ženy. Touha ženy je kniha, kterou by si měl přečíst také každý muž :-)

Autor

Daniéle Starenkyj

Vydavatel

Maranatha o.s.

Vydáno ve spolupráci se Společností Prameny zdraví, o.s.

Rozměry

počet stran: 183, vazba: vázaná

Zapůjčení

Knihu Touha ženy je možné zapůjčit ve vybraných knihovnách.

Zakoupení

Knihu Touha ženy je možné zakoupit také u nás. Cena 184.14 ,- s DPH.
V případě zájmu nás kontaktujte.

Dodací a platební podmínky
Knihy je možné doručit, ve vybraných částech České a Slovenské republiky, osobně (bez dodatečných poplatků) nebo zaslat poštou (v případě platby předem se účtuje 50,- Kč, v případě dobírky 80,- (poštovné a balné)). Způsob odběru si zvolte sami :-)

Nový internetový obchod
V současnosti připravujeme spuštění zcela nového internetového obchodu, kde bude možné knihy objednat standardní cestou. Máte se na co těšit :-)

Doporučujeme

Facebook

Page generated in 1.3037 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál