Tvůj přítel duch svatý

Co si představuješ pod pojmem „Duch svatý”? Představuješ si Ducha svatého jako tajuplný a snad i „strašidelný přízrak“? Nebo považuješ Ducha svatého pouze za nějakou sílu či moc, a nikoli za skutečnou osobu? Neměl jsi někdy dojem, že Duch svatý je velmi nedůtklivý, že se snadno rozzlobí nebo zarmoutí? Poznal jsi v Duchu svatém nejlepšího přítele, jakého jsi kdy měl? Odpovědi nejen na tyto otázky lze najít na stránkách této publikace.

Autor pečlivě rozebírá mnohé biblické zmínky o Duchu svatém a jeho působení v životě křesťana, ale také se dotýká choulostivých otázek, například kam zařadit dar mluvení jazyky, jak probíhá křest Duchem svatým nebo zda máme jako lidé možnost zvítězit nad hříchem. Pokud si přeješ získat opravdu skvělého přítele, měl by ses s ním co nejdříve seznámit. Třeba právě prostřednictvím této poutavě a přitom velmi srozumitelně pojaté knihy.

Autor

Morris L. Venden

Vydavatel

JUPOS Ostrava

Rozměry

Rozměr: A5, počet stran: 88, vazba: měkká

Zapůjčení

Knihu Tvůj přítel duch svatý je možné zapůjčit ve vybraných knihovnách.

Zakoupení

Knihu Tvůj přítel duch svatý je možné zakoupit také u nás. Cena 130,- s DPH.
V případě zájmu nás kontaktujte.

Dodací a platební podmínky
Knihy je možné doručit, ve vybraných částech České a Slovenské republiky, osobně (bez dodatečných poplatků) nebo zaslat poštou (v případě platby předem se účtuje 50,- Kč, v případě dobírky 80,- (poštovné a balné)). Způsob odběru si zvolte sami :-)

Nový internetový obchod
V současnosti připravujeme spuštění zcela nového internetového obchodu, kde bude možné knihy objednat standardní cestou. Máte se na co těšit :-)

Doporučujeme

Facebook

Page generated in 1.424 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál