Úlomky minulosti

Rudolf Gomola se narodil v roce 1900 na Těšínsku. Jeho život nasměrovalo přijetí adventního poselství, které se na Slezsko dostalo již v počátcích 20. století. Autor se ve své knížce nejprve dotýká počátků adventního díla v tomto kraji. Dále pak pokračuje líčením toho, co prožil jako služebník v Božím díle, nejprve jako pracovník nakladatelství, knižní evangelista a později, po absolvování biblického semináře, i jako kazatel. Jako kolportér prošel téměř celé tehdejší Československo. Jako kazatel působil nejprve na Moravě, v období kolem 2. světové války ho můžeme zastihnout v Polsku a po válce pak na Novojičínsku a ve stáří na Trutnovsku.

Kniha Úlomky minulosti je plná zkušeností s Bohem, zkušeností působení Božího Ducha na lidská srdce. Nevyhýbá se však ani problémům, které provázely dílo evangelia, ani osobním problémům a ztrátám. Jeho práce byla motivována nadějí brzkého příchodu Pána Ježíše ve slávě a potřebou seznámit s touto nadějí co nejvíce lidí.

Autor

Rudolf Gomola

Vydavatel

JUPOS Ostrava

Rozměry

Rozměr: A6, počet stran: 236, vazba: měkká

Zapůjčení

Knihu Úlomky minulosti je možné zapůjčit ve vybraných knihovnách.

Zakoupení

Knihu Úlomky minulosti je možné zakoupit také u nás. Cena 130,- s DPH.
V případě zájmu nás kontaktujte.

Dodací a platební podmínky
Knihy je možné doručit, ve vybraných částech České a Slovenské republiky, osobně (bez dodatečných poplatků) nebo zaslat poštou (v případě platby předem se účtuje 50,- Kč, v případě dobírky 80,- (poštovné a balné)). Způsob odběru si zvolte sami :-)

Nový internetový obchod
V současnosti připravujeme spuštění zcela nového internetového obchodu, kde bude možné knihy objednat standardní cestou. Máte se na co těšit :-)

Doporučujeme

Facebook

Page generated in 1.348 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál