Umění komunikace

Komunikace je jádrem mezilidských vztahů. To dokládá kniha manželské poradkyně Nancy Van Peltové s názvem Umění komunikace. Autorka otevírá toto téma po mnohaleté praxi. Východiskem jsou jí však nejen vlastní výzkumy a zkušenosti, ale i četné poznatky a studie dalších odborníků.

O komunikaci jako stěžejní formě dorozumívání je v knize pojednáno obsažně, přitom však s přehledem, v logické struktuře a návaznosti. V osmi tématických blocích se autorka zabývá oblastmi, jež v komuni-kaci a budování vyváženého partnerského vztahu považuje za nejdůležitější. Kromě verbálního rozměru nabízí i vhled do dalších, zdánlivě méně zjevných komunikačních vrstev: do gest, mimiky, citů, pocitů...

Autorka vnímá lidské vztahy, lásku a komunikace vnímá v hlubší rovině, a to nejen fyzické či emocionální, ale i duchovní a sociální. Vlastní úvahy či vývody doplňuje příklady ze života a čtenářům, zvláště partnerským dvojicím, tak pomáhá hledat cestu k opravdovému porozumění.

Autor

Nancy Van Peltová

Vydavatel

Advent-Orion

Rozměry

Rozměr: 237 x 163 mm, počet stran: 208, vazba: tuhá

Zapůjčení

Knihu Umění komunikace je možné zapůjčit ve vybraných knihovnách.

Zakoupení

Knihu Umění komunikace je možné zakoupit také u nás. Cena 358,- s DPH.
V případě zájmu nás kontaktujte.

Dodací a platební podmínky
Knihy je možné doručit, ve vybraných částech České a Slovenské republiky, osobně (bez dodatečných poplatků) nebo zaslat poštou (v případě platby předem se účtuje 50,- Kč, v případě dobírky 80,- (poštovné a balné)). Způsob odběru si zvolte sami :-)

Nový internetový obchod
V současnosti připravujeme spuštění zcela nového internetového obchodu, kde bude možné knihy objednat standardní cestou. Máte se na co těšit :-)

Doporučujeme

Facebook

Page generated in 1.605 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál