V zajetí lásky

Také dnes kolem nás existují lidé, kteří nemají žádné zázemí, nemají nic a nikoho. Často je provázejí pouze jejich závislosti, které je ještě více izolují od tzv. normálního světa. Takový je i skutečný životní příběh Anety, mladé atraktivní ženy. Po několika neúspěšných vztazích se přes alkohol dostala až na okraj společnosti, později se dokonce stala bezdomovcem. Svá selhání chtěla vyřešit odchodem ze života. Přestože se o to pokusila vícekrát, nikdy se jí to nepodařilo. Až později pochopila, jak mocně jí tenkrát pomáhal Ten, kdo miluje všechny ztracené syny a dcery.

Ale Bůh jí nejen zabránil vzít si život, ale také za ní poslal někoho, kdo se stal zprostředkovatelem pozvání do Jeho náruče. Díky návštěvě knižního misionáře pak našla společenství lidí, kteří ji přijali takovou, jaká byla. Prostřednictvím tohoto společenství se později Aneta vrátila nejen k Bohu, ale mohla se vrátit i ke své biologické rodině. Máte před sebou poutavý a strhující příběh V zajetí lásky o tom, jak snadno se může člověk ocitnout mezi těmi, kterými většina lidí opovrhuje. Přestože ze stránek této knihy na nás často dýchne drsná realita beznaděje a zoufalství, mohou se nás dotknout také paprsky Boží lásky, lásky Toho, který nás chce osvobodit od našich závislostí a proměnit naše životy.

Autor

Aneta Antošová

Vydavatel

JUPOS Ostrava

Rozměry

Rozměr: A5, počet stran: 120, vazba: měkká

Zapůjčení

Knihu V zajetí lásky je možné zapůjčit ve vybraných knihovnách.

Zakoupení

Knihu V zajetí lásky je možné zakoupit také u nás. Cena 145,- s DPH.
V případě zájmu nás kontaktujte.

Dodací a platební podmínky
Knihy je možné doručit, ve vybraných částech České a Slovenské republiky, osobně (bez dodatečných poplatků) nebo zaslat poštou (v případě platby předem se účtuje 50,- Kč, v případě dobírky 80,- (poštovné a balné)). Způsob odběru si zvolte sami :-)

Nový internetový obchod
V současnosti připravujeme spuštění zcela nového internetového obchodu, kde bude možné knihy objednat standardní cestou. Máte se na co těšit :-)

Doporučujeme

Facebook

Page generated in 1.1133 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál