Víra krok za krokem

Reinder Bruinsma se v knize Víra krok za krokem vydává na vzrušující cestu za poznáním, během níž pátrá po smyslu života. V deseti logických krocích seznamuje čtenáře se svým pohledem na život a přibližuje jim svou víru.

Ve svých úvahách se snaží jít do hloubky, klade si vskutku zásadní otázky, představuje širokou škálu pohledů a názorů a uvádí zajímavé argumenty, kterými odůvodňuje své přesvědčení. Čtenáři se tak nabízí jedinečná příležitost utřídit si myšlenky, podívat se na svět očima hluboce věřícího člověka, polemizovat s jeho představami a porovnat s ním své názory. Kniha jistě potěší každého, kdo touží objevit hlubší rozměr své existence.

Autor

Reinder Bruinsma

Vydavatel

Advent-Orion

Rozměry

Rozměr: 130 × 200 mm, počet stran: 180, vazba: brožovaná

Zapůjčení

Knihu Víra krok za krokem je možné zapůjčit ve vybraných knihovnách.

Zakoupení

Knihu Víra krok za krokem je možné zakoupit také u nás. Cena 198,- s DPH.
V případě zájmu nás kontaktujte.

Dodací a platební podmínky
Knihy je možné doručit, ve vybraných částech České a Slovenské republiky, osobně (bez dodatečných poplatků) nebo zaslat poštou (v případě platby předem se účtuje 50,- Kč, v případě dobírky 80,- (poštovné a balné)). Způsob odběru si zvolte sami :-)

Nový internetový obchod
V současnosti připravujeme spuštění zcela nového internetového obchodu, kde bude možné knihy objednat standardní cestou. Máte se na co těšit :-)

Doporučujeme

Facebook

Page generated in 1.2355 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál