Vzpomínky na cestu, po níž nás vedl Bůh II

Autor, Adolf Šlosárek, navazuje několika zkušenostmi na své první „Vzpomínky…“, a pak přidává celou řadu dalších životních příběhů. Jsou plné lásky k Bohu i lidem a každému čtenáři jistě připomenou jeho vlastní prožitky, boje, hledání správných postojů či jemné útržky radostných i méně šťastných chvil.

Protože se autor setkal i s dalšími věřícími, kteří mu vyprávěli mnohé osobní zkušenosti, uvedl v závěru knihy i některé z těchto příběhů. Myšlenkou, která se nesmazatelně prolíná oběma díly „Vzpomínek…“, je touha vyvýšit Boha a Stvořitele, oslavit jej a vyjádřit mu vděčnost za péči a ochranu, která se projevila v celém autorově životě. Doplněno fotografiemi. Kniha vychází pod názvem Vzpomínky na cestu, po níž nás vedl Bůh II.

Autor

Adolf Šlosárek

Vydavatel

JUPOS Ostrava

Rozměry

Rozměr: A6, počet stran: 136, vazba: měkká

Zapůjčení

Knihu Vzpomínky na cestu, po níž nás vedl Bůh II je možné zapůjčit ve vybraných knihovnách.

Zakoupení

Knihu Vzpomínky na cestu, po níž nás vedl Bůh II je možné zakoupit také u nás. Cena 110,- s DPH.
V případě zájmu nás kontaktujte.

Dodací a platební podmínky
Knihy je možné doručit, ve vybraných částech České a Slovenské republiky, osobně (bez dodatečných poplatků) nebo zaslat poštou (v případě platby předem se účtuje 50,- Kč, v případě dobírky 80,- (poštovné a balné)). Způsob odběru si zvolte sami :-)

Nový internetový obchod
V současnosti připravujeme spuštění zcela nového internetového obchodu, kde bude možné knihy objednat standardní cestou. Máte se na co těšit :-)

Doporučujeme

Facebook

Page generated in 1.417 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál