Vzpomínky vděčnosti

Vzpomínky vděčnosti je knížka zkušeností s Bohem, které autor mohl prožít ve svém životě. Proč napsal tyto vzpomínky, vysvětlují slova úvodu: „Vždycky jsem rád poslouchal vyprávění starších, a bylo mi to k užitku. Představoval jsem si, jak bych se v takových situacích zachoval já, jestli bych to zvládl, nebo ne. Pak přišel čas dělat vlastní zkušenosti a nyní s odstupem času přiznávám, že bych je i rád vyprávěl našim vnoučatům. Vždycky se však tomu do cesty postaví nějaké překážky.
Proto jsem se rozhodl své vzpomínky svěřit papíru. Snad se jednou naše vnoučata rozhodnou sama bez nucení přečíst si něco o tom, jak se jejich děda učil chodit s Pánem Ježíšem. Jak poznával jeho dobrotu a lásku a jak si ho zamiloval. Možná že i někomu jinému pomohou tyto vzpomínky vděčnosti k hlubšímu a důvěrnějšímu vztahu k jeho Pánu.“

Autor

Jiří Veselý

Vydavatel

JUPOS Ostrava

Rozměry

Rozměr: A6, počet stran: 148, vazba: měkká

Zapůjčení

Knihu Vzpomínky vděčnosti je možné zapůjčit ve vybraných knihovnách.

Zakoupení

Knihu Vzpomínky vděčnosti je možné zakoupit také u nás. Cena 110,- s DPH.
V případě zájmu nás kontaktujte.

Dodací a platební podmínky
Knihy je možné doručit, ve vybraných částech České a Slovenské republiky, osobně (bez dodatečných poplatků) nebo zaslat poštou (v případě platby předem se účtuje 50,- Kč, v případě dobírky 80,- (poštovné a balné)). Způsob odběru si zvolte sami :-)

Nový internetový obchod
V současnosti připravujeme spuštění zcela nového internetového obchodu, kde bude možné knihy objednat standardní cestou. Máte se na co těšit :-)

Doporučujeme

Facebook

Page generated in 1.121 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál