…Za oponu říše temnot

„Bylo jasné a slunečné sobotní ráno… den, o kterém jsem byla přesvědčena, že je mým posledním.“ Těmito slovy začíná Esmie Branner odhalovat příběh milostných intrik a zázraků moderní doby, které zasáhnou vaše srdce a prohloubí vaši víru v Boha, který se neustále zasahuje o to, aby Své děti vysvobodil ze zkázy. Za oponu říše temnot je důvěrné vyprávění v první osobě o zápasech, odporu a odvážném triumfu mladé křesťanské ženy, která se pevně držela své víry v Ježíše Krista i přes fyzické a duševní zneužívání muslimským mužem.

I když občas budete v pokušení si myslet, že čtete napínavou novelu, všechny popsané skutečnosti jsou pravdivé. Na stránkách této knihy se dočtete o únosu jejích tří synů do cizí země a o jejím letu do Saúdské Arábie, aby svou rodinu znovu sjednotila. Skrze její slova zažijete útisk a izolaci, která na ni v této zvláštní zemi, kde otevřená oddanost křesťanství může skončit smrtí, čekala. A budete se radovat z triumfu její víry, která přinesla zázračné zásahy a vysvobození, které se podobá vysvobození Daniela. Příběh Esmie ukazuje, co znamená odevzdat Ježíši opravdu „všechno“ a být zkoušen ohněm. Dojmy, které získáte z tohoto napínavého osobního svědectví, budou do vaší mysli a srdce vtištěny navždy. Je to opravdu nezapomenutelné a bázeň nahánějící vyprávění o Boží věrnosti a Jeho moci nad silami temnot.

Autor

Esmie G. Brannerová

Vydavatel

JUPOS Ostrava

Rozměry

Rozměr: A5, počet stran: 144, vazba: měkká

Zapůjčení

Knihu je možné zapůjčit ve vybraných knihovnách.

Zakoupení

Knihu je možné zakoupit také u nás. Cena 170,- s DPH.
V případě zájmu nás kontaktujte.

Dodací a platební podmínky
Knihy je možné doručit, ve vybraných částech České a Slovenské republiky, osobně (bez dodatečných poplatků) nebo zaslat poštou (v případě platby předem se účtuje 50,- Kč, v případě dobírky 80,- (poštovné a balné)). Způsob odběru si zvolte sami :-)

Nový internetový obchod
V současnosti připravujeme spuštění zcela nového internetového obchodu, kde bude možné knihy objednat standardní cestou. Máte se na co těšit :-)

Doporučujeme

Facebook

Page generated in 1.1406 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál