Ze života

Vladimír Adame pochází ze Slovenska. Jeho rodiče přijali adventní poselství ještě před jeho narozením. Proto se ve vzpomínání na prvních třicet let svého života zmiňuje také o nich a o okolnostech, které formovaly jejich životní nasměrování. Autor knihy Ze života popisuje jak válečná léta, tak i poválečné období, především nástup totalitního režimu a jeho tlak na věřící lid. Již jako dítě musel řešit otázku, zda zůstane věrný Bohu, nebo se podřídí názoru většiny. Nebylo to vždy jednoduché…

Dále vzpomíná na své dospívání, vojenskou službu i pobyt ve vězení, který následoval kvůli „vyhýbání se služebním povinnostem“, jak to definoval příslušný paragraf. Protože Vladimír ctil Boha více než lidi, pro další léta si raději zvolil práci na šachtě v Karviné. I zde se však stále intenzivněji prosazovala snaha režimu převychovat ty, kteří svou oddaností Bohu narušovali socialistické zřízení. Po krátkém svobodném nadechnutí před rokem 1969 přišlo i pro bratra pozvání k nástupu do biblické práce. Tím také završuje své první vzpomínání.

Autor

Vladimír Adame

Vydavatel

JUPOS Ostrava

Rozměry

Rozměr: A6, počet stran: 120, vazba: měkká

Zapůjčení

Knihu Ze života je možné zapůjčit ve vybraných knihovnách.

Zakoupení

Knihu Ze života je možné zakoupit také u nás. Cena 100,- s DPH.
V případě zájmu nás kontaktujte.

Dodací a platební podmínky
Knihy je možné doručit, ve vybraných částech České a Slovenské republiky, osobně (bez dodatečných poplatků) nebo zaslat poštou (v případě platby předem se účtuje 50,- Kč, v případě dobírky 80,- (poštovné a balné)). Způsob odběru si zvolte sami :-)

Nový internetový obchod
V současnosti připravujeme spuštění zcela nového internetového obchodu, kde bude možné knihy objednat standardní cestou. Máte se na co těšit :-)

Doporučujeme

Facebook

Page generated in 1.0776 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál