Žít naplno

Julián Melgosa, doktor psychologie a profesor anglické Newbold College a Open University, se v knize Žít naplno zabývá mimořádným životním obdobím - dospíváním. Rodičům, vychovatelům i samotným mladým lidem se snaží zpřístupnit téma ožehavé, leč mnohdy opomíjené. Teenagerský věk, to není jen parta výrostků v džínách, ale i čas hledání a velkých ideálů.

Je to touha po přátelství, po lásce. Je to touha být úspěšný - „někam to dotáhnout!”. Autor nezapomněl na žádné z podstatných témat: jak si zvolit to správné povolání, jak vycházet s rodiči a učiteli, jak najít dobré kamarády, co je důležité vědět o drogách, jak je to se sexualitou v dospívání apod. Dospívání - to je mimořádná životní kapitola, ale i mimořádná příležitost začít naplno žít.

Autor

Julián Melgosa

Vydavatel

Advent-Orion

Rozměry

Rozměr: 163 x 237 mm, počet stran: 192, vazba: tuhá

Zapůjčení

Knihu Žít naplno je možné zapůjčit ve vybraných knihovnách.

Zakoupení

Knihu Žít naplno je možné zakoupit také u nás. Cena 358,- s DPH.
V případě zájmu nás kontaktujte.

Dodací a platební podmínky
Knihy je možné doručit, ve vybraných částech České a Slovenské republiky, osobně (bez dodatečných poplatků) nebo zaslat poštou (v případě platby předem se účtuje 50,- Kč, v případě dobírky 80,- (poštovné a balné)). Způsob odběru si zvolte sami :-)

Nový internetový obchod
V současnosti připravujeme spuštění zcela nového internetového obchodu, kde bude možné knihy objednat standardní cestou. Máte se na co těšit :-)

Doporučujeme

Facebook

Page generated in 1.18 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál