Život člověka a jeho stáří

Knihu Život člověka a jeho stáří nejlépe snad vystihují auturova slova, která napsal v úvodu knihy: „Život člověka můžeme přirovnat k ročnímu údobí: jaro, léto, podzim a zima. To je mládí, dospělost, stáří a smrt. Každé roční údobí má svou krásu, problémy a bouře. Tak i každé údobí života člověka přináší svou krásu, radost, pokoj, zdraví a nadšení, ale také bolest, nemoc, strach, problémy, zoufalství a smrt.

Pracoval jsem na různých místech, pozoroval lidi různého věku, přečetl mnohou hodnotnou literaturu, řešil různé vážné případy a poznal mnohé příčiny bolesti, nemoci a špatných mezilidských vztahů. A to je i důvod, proč chci ukázat na život člověka a jeho stáří. Některé záporné jevy brání jedinci, aby jeho život mohl být radostný a požehnaný, přestože Bůh si přeje, aby takový byl. Písmo svaté – Bible – tuto pravdu potvrzuje: ,Radujte se v Pánu vždycky; opět pravím, radujte se.’ “

Kniha však má co říci nejen těm „dříve narozeným“, ale i mladým, aby mohli prožít plnohodnotný život.

Autor

Adolf Šlosárek

Vydavatel

JUPOS Ostrava

Rozměry

Rozměr: A6, počet stran: 224, vazba: měkká

Zapůjčení

Knihu Život člověka a jeho stáří je možné zapůjčit ve vybraných knihovnách.

Zakoupení

Knihu Život člověka a jeho stáří je možné zakoupit také u nás. Cena 130,- s DPH.
V případě zájmu nás kontaktujte.

Dodací a platební podmínky
Knihy je možné doručit, ve vybraných částech České a Slovenské republiky, osobně (bez dodatečných poplatků) nebo zaslat poštou (v případě platby předem se účtuje 50,- Kč, v případě dobírky 80,- (poštovné a balné)). Způsob odběru si zvolte sami :-)

Nový internetový obchod
V současnosti připravujeme spuštění zcela nového internetového obchodu, kde bude možné knihy objednat standardní cestou. Máte se na co těšit :-)

Doporučujeme

Facebook

Page generated in 1.1141 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál