Střední průmyslová škola Zlín

Střední průmyslová škola Zlín

Střední průmyslová škola Zlín je ideální volbou pro všechny, kteří mají rádi techniku a chtěli by jí zasvětit svůj profesní život.
Ať už budete po maturitě pokračovat ve studiu na vysoké škole, nebo rovnou začnete pracovat v nějaké technicky zaměřené firmě, znalosti získané na Střední průmyslové škole Zlín se pro vás stanou zárukou toho, že ve svém oboru budete patřit ke špičce.

Neustále pracujeme na tom, abychom se zlepšovali a reagovali na nové trendy 21. století. Máme za sebou bohatou historii, která sahá až do roku 1937, jsme si ale vědomi toho, že je nutné myslet především na budoucnost. Při výuce odborných předmětů proto sázíme na naše hi-tech vybavení a žákům se snažíme předávat to, co skutečně využijí v praxi.

Netajíme se výsledky své práce a nebojíme se srovnání s ostatními, protože jsme přesvědčeni o tom, že se nemáme za co stydět. V roce 2019, kdy závěrečné zkoušky na střední škole ještě proběhly klasickým způsobem a jejich součástí byla také obávaná slohovka z češtiny, uspělo u společné části maturit 92,2 % našich studentů. Budeme rádi, když mezi ně budete v příštím školním roce patřit i vy!

Studijní obory

Strojírenství
23 – 41 – M/01

Elektrotechnika
26 - 41 - M/01

Stavebnictví
36 - 47 - M/01

Technické lyceum
78 - 42 - M/01

Stipendia

Studenti mohou získat finanční podporu v rámci stipendijního programu Stipendia Plus.

Kontakt

Střední průmyslová škola Zlín
třída Tomáše Bati 4187
760 01  Zlín

Tel.: +420 577 005 311
E-mail: skola@spszl.cz
Www: www.spszl.cz

FotogaleriePage generated in 1.2684 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál