3 a 1/2 roku II aneb s vírou a odhodláním

3 a 1/2 roku II aneb s vírou a odhodláním

Autor:
Radim Passer
Vydavatel:
Maranatha   více »
Sleva:
10%

Naše cena:  175,- Kč  (bez DPH: 160,- Kč)
Doporučená cena: 195,- Kč

SklademKoupit

Podrobnosti

Počátkem roku 2006 byla uvedena na trh kniha 3 a 1/2 roku aneb americký sen v Česku. Její autor, významný český developer a jeden z nejbohatších Čechů Radim Passer, se v ní svěřil se svým životním příběhem: začátky a vývojem svého podnikání, soukromým životem a s vlastním hledáním a nalezením Boha. Sám autor si sepsáním událostí svého života kladl za cíl, aby jeho kniha napomohla alespoň jednomu člověku na cestě k Pánu Ježíši Kristu. Kniha zaznamenala u čtenářů velký úspěch. V průběhu celého roku 2006 přicházely Radimu Passerovi stovky e-mailů i klasických dopisů, z nichž jasně poznal, že jeho práce nebyla zbytečná. Ba co víc – poznal, že lidí, kterým jeho kniha napomohla na jejich cestě víry, bylo mnohem, mnohem víc, než bylo jeho původní skromné očekávání.

Povzbuzen kladným ohlasem své knížky, pustil se Radim Passer v průběhu roku 2006 do pokračování ve vyprávění o svém životě. A právě to se vám v tomto druhém díle dostává do rukou. Sledujeme v něm časový úsek od dubna 2002 do podzimu roku 2005. Víra v Boha je už v Passerově životě pevně zakotvena, v jejím důsledku už soukromý život postrádá bouřlivosti, developerská práce se mu díky Božímu požehnání výborně daří. To však neznamená, že jeho život byl v oněch letech nudný! Právě naopak. V této knize sledujeme, jak lidé, kteří ještě nedávno byli Passerovými přáteli a kteří si odnesli z jeho firmy mnoho desítek milionů korun, si objednali jeho zavraždění profesionálním zabijákem!

Nejen Radim Passer sám, ale celá jeho rodina tak byla nucena po nějaký čas žít ve zvláštním režimu, ke všemu chráněna vlastními prostředky, neboť – jak se v knize dozvíme – náš stát nebyl schopen poskytnout ochranu člověku očividně ohroženému na životě. Do tohoto druhého dílu s názvem 3 a 1/2 roku, aneb s vírou a odhodláním se bez jakýchkoliv problémů lehce vpraví i čtenář, který neměl možnost přečíst si 1. díl knihy.

 

Ukázat celý text

Vazba:
Tuhá
Jazyk:
Čeština
Počet stran:
353

Zařazeno v kategoriích

Fotogalerie

Zobrazit celou fotogalerii

Související položky

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen
Page generated in 1.2886 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál